Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnaliśmy emerytkę Panią Bogumiłę Prądzyńską

Pani Bogumiła Depka – Prądzyńska, odchodząc na emeryturę, zakończyła pracę w Nadleśnictwie Niedźwiady.

Dnia 27 sierpnia 2018 r. Pani Bogusia Depka-Prądzyńska zakończyła pracę zawodową w nadleśnictwie. Oficjalnie pożegnaliśmy ją na naradzie gospodarczej dnia 29 sierpnia 2018 r. Do dnia przejścia na emeryturę pracowała na stanowisku kasjera.

Wspólnie wspominaliśmy dawne lata pracy w nadleśnictwie, kiedy w obrocie pieniężnym dominowała gotówka. Kasa wówczas stanowiła ważny element w jednostce.

Pani  Bogusia ponadto  dokonywała rozliczeń bezgotówkowych, zajmowała się obrotem magazynowym , ale nade wszystko polubiła zagadnienia związane ze środkami trwałymi. Przez wiele lat pracy nabrała takiej wiedzy i doświadczenia, że niejednokrotnie udzielała porad nowozatrudnionym pracownikom w sąsiednich nadleśnictwach.

Jako pracownik nadleśnictwa zajmowała się także ubezpieczeniami osobowymi i Pracowniczą Kasą Zapomogowo – Pożyczkową. Wielokrotnie, w razie problemów finansowych, można było za pośrednictwem Pani Bogusi szybko i sprawnie uzyskać pożyczkę na nieprzewidywane wydatki.

Życzymy wielu spokojnych, słonecznych i radosnych dni. Cała załoga nadleśnictwa serdecznie pozdrawia Panią Bogusię – świeżo upieczoną emerytkę.

 

PS

Ostatnio doszły nas słuchy, że na emeryturze jest problem z wygospodarowaniem wolnego czasu. Prawdopodobnie dzieje się tak z powodu, iż emerytowi nie przysługuje już niestety urlop wypoczynkowy. Mamy jednak nadzieję,  że Pani Bogusi to nie dotyczy, gdyż w pracy dała się poznać jako osoba energiczna i dobrze zorganizowana.